• تلفن مشاوره : 8096 8836 (021)

میزبانی ایمیل

ایمیل تراکنشی

میزبانی ایمیل

امروزه استفاده از ایمیل اختصاصي به نوعي سند اعتبار يک شرکت يا سازمان محسوب مي شود و اغلب شرکتها براي ارتباط با مشتريان و يا همکاران خود از پست الکترونيک اختصاصي استفاده مي کنند.
برخي از مشتريان صرفا خواستار استفاده از امکانات ايميل از يک سرويس ميزباني (هاست) هستند و قصد ايجاد يک سايت بر روي اينترنت را ندارند، خدمات میزبانی ایمیل پرشیا وب هاست به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به استفاده از Gmail و Yahoo و با نام دامنه اختصاصی خود صاحب یک ایمیل قدرتمند ، پایدار و امن شوند.

درباره ثبت دامنه و میزبانی وب بیشتر بدانید.
  MAIL-1GB MAIL-2GB MAIL-5GB MAIL-10GB MAIL-20GB
فضا فضای ایمیل به میزان حجمی گفته می‌شود که بر روی سرور شرکت به شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید به اندازه ظرفیت آن ایمیل بر روی آن ذخیره کنید. 1 گیگابایت 2 گیگابایت 5 گیگابایت 10 گیگابایت 20 گیگابایت
پهنای باند پهنای باند یا Band Width، به حداکثر سقف مجاز انتقال اطلاعات (دانلود و آپلود) در یک ماه، بین سرور و مرورگر بازدیدکنندگان سایت شما گفته می‌شود. میزان مصرف پهنای باند به تعداد ارسال و دریافت ایمیل بستگی دارد. 10 گیگ 20 گیگ 30 گیگ 50 گیگ 70 گیگ
تعداد ایمیل تعداد ایمیل یا Email Accounts تعداد حساب‌های کاربری است که می‌توانید بر روی‌ هاست خود ایجاد نمایید. 10 عدد 20 عدد 50 عدد 100 عدد نامحدود
SMTP/IMAP/POP3 SMTP و IMAP و POP3 جزء پروتکل های ارسال ایمیل هستند که در اختیار کاربر قرار گرفته اند.
ایمیل تبلیغاتی از طریق سرویس Transactional Email امکان ارسال ایمیل انبوه (خبرنامه و تبلیغاتی ) وجود ندارد و در صورت ارسال ایمیل انبوه (Bulk)، سرویس قطع می شود و هزینه مسترد نخواهد شد.
ایمیل انبوه از طریق سرویس Transactional Email امکان ارسال ایمیل انبوه (خبرنامه و تبلیغاتی ) وجود ندارد و در صورت ارسال ایمیل انبوه (Bulk)، سرویس قطع می شود و هزینه مسترد نخواهد شد.
افزودن دامنه افزودن دامنه یا Addon Domain به شما این امکان را می‌دهد که بر روی یک‌ هاست، دو یا چند دامنه برای ایمیل ایجاد نمایید.
کنترل پنل کنترل پنل هاست یا Control Panel یک نرم افزار تحت وب است که به شما این امکان را می‌دهد تا در محیطی امن، هاست خود را مدیریت نمایید. Cpanel Cpanel Cpanel Cpanel Cpanel
قیمت تمامی قیمت‌ها بصورت سالانه و بر حسب تومان ذکر شده‌اند. 85,000 تومان

سالیانه

130,000 تومان

سالیانه

195,000 تومان

سالیانه

295,000 تومان

سالیانه

445,000 تومان

سالیانه

  • هاست cpanel nginx ssd cloudlinx کلود لینوکس سی پنل
    • پشتیبانی از وب میل های:
    وب میل horde roundcube
    • امکان استفاده از این سرویس جهت تبلیغات و یا ارسال انبوه به هر عنوانی امکان پذیر نمی باشد و در صورت ارسال ایمیل انبوه (Bulk) و یا تبلیغاتی، سرویس قطع می شود و هزینه مسترد نخواهد شد.
30 درصد تخفیف خرید هاست وردپرس | کد تخفیف : PWH-DIS-HOST
+ +